Публікації

СКАСУВАННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ПОДАТКОВИХ ПЕРЕВІРОК

З 01.07.2023р. Уряд ініціював скасувати мораторію на проведення документальних податкових перевірок. До плану перевірок включено 2220 суб’єктів господарювання.

Перелік юридичних осіб, яких заплановано перевірити в 2023 році:
План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік
Як діяти бізнесу аби бути готовим до перевірки в умовах воєнного стану ?

Для чого залучати юридичну допомогу ззовні, якщо у васв штаті є крутий бухгалтер по податкам чи/та юрист?

Чому важливо звертатися за підтримкою заздалегідь, а не коли вже «пожежа» в самому розпалі?

Зверніться за безкоштовною консультацією до Юридичної компанії «К.PARTNERS», щоб розібратися чи варто себе підстраховувати у разі візиту податківців.

Звертаємо вашу увагу, що вище згадані штатні фахівці, з нашого досвіду, частіше за все не мають кваліфікованої підготовки, щоденного досвіду зіткнення з податковими органами в контексті перевірок та розуміння правових підстав і механізмів їх проведення, щоб вибудувати ефективну стратегію дій. І це нормально - кожен має займатися своєю справою.

Звернутися за консультацією та провести аудит компанії /підприємства аби бути готовим до перевірки – це в багатьох випадках набагато дешевше, ніж очікувати на «чесну та справедливу роботу» податкових органів, які мають наповнювати бюджет держави, навіть якщо ви чесно та сумлінно ведете свій бізнес.

Пакет послуг при підготовці до податкової перевірки включає:

• Безкоштовна онлайн консультація

• Проведення юридичного та фінансового аудитупідприємства

• Підготовка рекомендацій по оптимізації бізнесу та усуненню недоліків/ризиків господарської діяльності за результатами аудиту

• Розроблення тактики та стратегії захисту бізнесу при взаємодії з контролюючими органами

• Правовий супровід, захист прав та законних інтересів під час податкової перевірки

Юридична фірма «К.PARTNERS» надає професійну правову допомогу та забезпечує юридичний супровід діяльності бізнесу. Маємо експертів, у яких є не тільки практичний досвід вирішення спорів з податковою службою до 10 років в сфері податкового та господарського права, але й знання механізмів роботи самої податкової служби, тому вони найкраще допоможуть захистити ваші права.

З нами ваша компанія отримуєте можливість не лише уникнути неприємних комунікацій з податковими органами, а й загалом підвищити рівень безпечного ведення свого бізнесу. Вам не доведеться витрачати зайвий час на моніторинг змін до законодавства та тривогу щодо безпідставних санкцій. Експерти компанії «К.PARTNERS» візьмуть це на себе, а ви матимете більше часу та можливостей, аби присвятити їх розвитку своєї справи та примноженню прибутку. Про захист вашого бізнесу подбаємо ми.

Управляючий партнер, адвокат

Олег Костюченко